Klimatyzator Rotenso Versu Mirror X 3,5 kW

Rotenso Versu Mirror X R15 to wyjątkowy klimatyzator ścienny premium, który wyróżnia się swoją nowoczesną, grafitową obudową o subtelnym wykończeniu. Cechuje go także unikalny design z lustrzanym panelem frontowym, co nadaje mu wyjątkowy, elegancki wygląd. To urządzenie, które nie tylko chłodzi, ale także efektywnie oczyszcza powietrze. Oferuje najwyższą klasę efektywności energetycznej chłodzenia A+++, gwarantując jednocześnie niezwykle cichą pracę na poziomie zaledwie 19 dB.

  • Kod: VM35Xi R15 + VM35Xo R15
  • Producent: Rotenso
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 4 499,00 zł 5 533,77 zł
  • szt.

Kaskadowy nawiew powietrza 180° realizowany dzięki obrotowej żaluzji zapewnia równomierną dystrybucję powietrza, a zaawansowany system oczyszczania powietrza z wbudowanym jonizatorem iAIR zwiększa komfort użytkowania. Klimatyzator jest wyposażony w szereg funkcji, takich jak czujnik wilgotności, sterowanie żaluzjami 4D, wbudowany moduł WiFi i programator czasowy. Antykorozyjne pozłacane lamele chronią urządzenie, co pozwala na jego nieprzerwane działanie przez cały rok, nawet przy niskich temperaturach do -22°C. Rotenso Versu Mirror X R15 to wyjątkowa harmonia stylu i funkcjonalności.


Dostępne zestawy w serii
   
Rotenso Versu Mirror X VM26Xi R15 2,6 kW 20-30 m2
Rotenso Versu Mirror X VM35Xi R15 3,5 kW 30-40 m2
Rotenso Versu Mirror X VM50Xi R15 5,3 kW 40-50 m2

 

Panel frontowy z efektem lustra

Klimatyzator ścienny Rotenso Versu Mirror X R15 charakteryzuje się nowoczesnym i eleganckim designem, podkreślonym przez taflę ciemnego lustra na panelu frontowym. Ciemnografitowa obudowa delikatnie opalizująca nadaje temu urządzeniu niepowtarzalny, efektowny wygląd.

 

Żaluzja obrotowa 180°

Unikalna funkcja kaskadowego nawiewu powietrza dostępna w klimatyzatorze ściennym Rotenso Versu Mirror X R15 to rezultat innowacyjnego rozwiązania zastosowania obrotowej żaluzji o zakresie 180°. Pozwala ona na kierowanie strumienia powietrza w dowolnym kierunku, zarówno do góry, jak i do dołu, gwarantując doskonałą dystrybucję powietrza we wnętrzu.

 

Nawiew powietrza 4D Emoto

Klimatyzator Rotenso Versu Mirror X R15 został wyposażony w dynamiczny nawiew powietrza 4D eMOTO. To innowacyjna funkcja, która zapewnia optymalną cyrkulację powietrza we wnętrzu. Automatyczne sterowanie zarówno żaluzjami pionowymi, jak i poziomymi, efektywnie rozprowadza powietrze, gwarantując skuteczne chłodzenie czy ogrzewanie pomieszczenia.

 

Super jonizator iAIR

Zaawansowany Super Jonizator iAIR w klimatyzatorze ściennym Rotenso Versu Mirror X R15 wytwarza ujemne jony, efektywnie eliminując z powietrza wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia – od wirusów i bakterii, po roztocza i alergeny. Jego działanie jest niezwykle szybkie – nieprzyjemne zapachy są usuwane praktycznie natychmiast po kontakcie jonizatora z zanieczyszczonym powietrzem. Jest to kluczowy element gwarantujący najwyższą jakość powietrza w pomieszczeniu.

 

Automatyczne oczyszczanie iAIR

Klimatyzator ścienny Rotenso Versu Mirror X R15 wykorzystuje zaawansowaną funkcję automatycznego oczyszczania iAIR, która jest zorientowana na efektywne osuszanie i czyszczenie wnętrza urządzenia. Przeciwdziałanie rozwoju drobnoustrojów oraz eliminacja nieprzyjemnych zapachów jest kluczowe dla utrzymania czystego i zdrowego powietrza, zapewniając jednocześnie najwyższy komfort użytkowania. Dzięki tej funkcji klimatyzator staje się nieodłącznym elementem dbałości o zdrowie i komfort mieszkańców.

 

Klimatyzator idealny do grzania

Klimatyzator ścienny Rotenso Versu Mirror X R15 jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie nie tylko chłodzenie, ale także skuteczne ogrzewanie wnętrz. Urządzenie zostało wyposażone przez producenta w grzałki, umieszczone w tacy ociekowej oraz karterze sprężarki, co skutecznie zapobiega oblodzeniu i pozwala na efektywną pracę w szerokim zakresie temperatur – od -15 do 50°C dla chłodzenia i od -15 do 30°C dla grzania. Dzięki temu klimatyzator Rotenso Versu Mirror X R15 zapewnia optymalny komfort przez cały rok, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych.

 

Odczyt temperatury Smart Follow

Funkcja Smart Follow w klimatyzatorze ściennym Rotenso Versu Mirror X R15 to innowacyjna technologia, która pozwala na precyzyjne sterowanie temperaturą w pomieszczeniu. To możliwe dzięki wbudowanym czujnikom temperatury w pilocie oraz sterowniku przewodowym urządzenia, które prowadzą odczyty z różnych punktów pomieszczenia. Dzięki temu klimatyzator jest w stanie precyzyjnie dostosować swoje działanie do aktualnych warunków, zapewniając optymalne warunki klimatyczne przy minimalnym zużyciu energii. To gwarancja maksymalnego komfortu termicznego i oszczędności dla środowiska oraz domowego budżetu.

 

Cicha praca klimatyzacji Rotenso Versu Mirror X R15

Klimatyzator ścienny Rotenso Versu Mirror X R15 wyróżnia się jednym z najcichszych działania na rynku, co czyni go idealnym wyborem dla miejsc, gdzie cisza jest kluczowa – takich jak biura, sypialnie czy biblioteki. Urządzenie to zapewnia skupienie i relaks, nie zakłócając spokoju swoją pracą. W trybie super cichym głośność działania spada do zaledwie 19 dB – cicho jak szept. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój, jednocześnie oczekując efektywnej regulacji temperatury.

 

Zdalne sterowanie Wi-Fi

Dla maksymalnej wygody i elastyczności klimatyzator ścienny Rotenso Versu Mirror X R15 posiada wbudowany moduł WiFi, co pozwala na sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca na Ziemi. Dzięki połączeniu z domową siecią Wi-Fi i za pomocą aplikacji mobilnej użytkownicy mają możliwość zarządzania trybami pracy klimatyzatora oraz programowania jego działania według własnego harmonogramu. Funkcja sterowania zdalnego transformuje model w prawdziwie inteligentne urządzenie, idealnie dostosowane do dynamicznego stylu życia współczesnych użytkowników.

 

Czynnik chłodniczy R32

Rotenso Versu Mirror X R15 to urządzenie, które w pełni respektuje naszą planetę, korzystając z czynnika chłodniczego R32. W czasach, gdy emisje szkodliwych gazów cieplarnianych stają się coraz bardziej istotnym tematem na poziomie krajowym i międzynarodowym, nowe regulacje dotyczące F-gazów zobowiązują do redukcji wpływu używanych czynników chłodniczych na efekt cieplarniany (GWP). Dzięki zastosowaniu gazu R32 klimatyzator pomaga ograniczyć wpływ urządzeń chłodząco-grzewczych na zubożenie warstwy ozonowej. Jest to odpowiedź marki Rotenso® na wyzwania związane z globalnym ociepleniem.

 

Utrzymanie temperatury +8°C

Tryb utrzymania temperatury +8°C dostępny w klimatyzatorze ściennym Rotenso Versu Mirror X R15 to szczególnie przydatna funkcja, zwłaszcza w okresach zimowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla domków letniskowych lub budynków używanych tylko czasowo, zapobiegając zamarznięciu i uszkodzeniu instalacji wodnych. W innych przypadkach funkcja ta nie pozwala wnętrzu na wyziębienie, dzięki czemu ponowne ogrzanie pomieszczenia do komfortowych warunków termicznych nie wymaga dużego zużycia energii i intensywnej pracy urządzenia. To praktyczne i energooszczędne rozwiązanie dla każdego domu.

 

Filtry powietrza w Rotenso Versu Mirror X R15

Ukryte pod elegancką obudową klimatyzatora znajdują się trzy zaawansowane filtry powietrza. Użytkownicy mogą cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem dzięki temu, że powietrze przechodzi przez szereg filtrów, eliminujące niemal wszelkie zanieczyszczenia. Filtr 3w1 Cold Nano iAIR, z efektywnością eliminacji 92,9%, skutecznie wychwytuje organiczne związki i lotne cząstki formaldehydu. Tymczasem antybakteryjny filtr HEPA iAIR oraz elektrostatyczny filtr HD iAIR usuwają kurz, pyłki i szkodliwe drobnoustroje i zapewniają czyste i zdrowe powietrze w każdym pomieszczeniu.