Klimatyzator Toshiba Daiseikai 9 4,5 kW

Toshiba Daiseikai to dziewiąta generacja klimatyzatora ściennego – czołowy wybór wśród domowych urządzeń klimatyzacyjnych. Charakteryzujący się eleganckim i nowoczesnym designem, podświetleniem LED wskazującym tryb pracy zapewnia niewiarygodne oszczędności energii dzięki klasie energetycznej A+++/A+++. Model Daiseikai 9 oferuje niezrównaną jakość powietrza dzięki unikalnemu systemowi filtracji, a jego niezwykle ciche działanie na poziomie głośności zaledwie 20 dB(A) w trybie cichym zapewnia komfort na najwyższym poziomie.

  • Kod: RAS-16PKVPG-E + RAS-16PAVPG-E
  • Producent: Haier
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 13 600,00 zł 16 728,00 zł
  • szt.

Toshiba Daiseikai 9 jest wyposażony w zaawansowany system Plasma Ion Charger – dwuetapowy system filtracji z jonizatorem plazmowym, który zapewnia czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniu. Funkcja inteligentnego przepływu powietrza, rozbudowany programator tygodniowy oraz możliwość opcjonalnego sterowania urządzeniem za pomocą WiFi umożliwiają wygodne i efektywne zarządzanie klimatyzacją. Dodatkowym atutem jest funkcja „kominek”, która zapewnia stałą prędkość wentylatora dla zwiększonego komfortu. Praca w temperaturach -15°C do +46°C pozwala dostosować się do różnych stref klimatycznych, zapewniając jeszcze większe oszczędności energii.


Dostępne zestawy w serii
   
Toshiba Daiseikai 9 RAS-10PKVPG-E 2,5 kW 20-30 m2
Toshiba Daiseikai 9 RAS-13PKVPG-E 3,5 kW 30-40 m2
Toshiba Daiseikai 9 RAS-16PKVPG-E 4,5 kW 40-50 m2

 

Nawiew 3D

Funkcja nawiewu 3D w modelu Toshiba Daiseikai 9 umożliwia precyzyjne ustawienie przepływu powietrza w kierunku poziomym, pionowym, a także na prawo i lewo, co umożliwia użytkownikowi dokładne sterowanie z poziomu sterownika. Co więcej, unikalna cecha sterowania poziomego za pomocą dwóch niezależnych napędów umożliwia nawiew powietrza do dwóch różnych stref jednocześnie, zapewniając optymalny komfort w każdym zakątku pomieszczenia.

 

Czyste powietrze

Toshiba Daiseikai 9 gwarantuje najwyższą jakość powietrza dzięki systemowi dwupoziomowego filtrowania – biernego i aktywnego. Klimatyzator dostarcza zdrowe i energizujące powiewy czystego powietrza, generując ponad milion jonów ujemnych na cm³ dzięki wbudowanemu jonizatorowi. System ten wykorzystuje impulsy elektryczne do skutecznego wychwytywania zanieczyszczeń na powierzchni wymiennika. Następnie zanieczyszczenia te są usuwane wraz ze skroplinami, dzięki czemu klimatyzator nie tylko schładza powietrze, ale również utrzymuje je w czystości, zapewniając zdrowe i komfortowe warunki w pomieszczeniu.

 

Cicha praca klimatyzacji

Klimatyzatory Toshiba z serii Daiseikai 9 stanowią synonim komfortu i ciszy. Funkcja cichej pracy redukuje głośność jednostki wewnętrznej do poziomu porównywalnego z szeptem – od 20 dB(A). Z drugiej strony jednostka zewnętrzna pracuje na imponująco niskim poziomie dźwięku – generuje od 43 dB(A) oraz 46 dB(A) mimo pełnej wydajności. Toshiba Daiseikai 9 jest jednym z najcichszych klimatyzatorów na rynku, zapewniając niezakłócony komfort i spokój w Twoim domu. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

 

Podwójna sprężarka rotacyjna DC

Toshiba Daiseikai 9 korzysta z podwójnej sprężarki rotacyjnej DC, co przekłada się na znacznie niższe zużycie energii – nawet przy częściowym obciążeniu. Wydajność tego modelu to oszczędność energetyczna na najwyższym poziomie – SEER na poziomie 10,6 mówi samo za siebie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają zarówno wydajnego, jak i ekologicznego klimatyzatora.

 

Opcjonalne sterowanie Wi-Fi

Opcjonalnie klimatyzator może być sterowany za pomocą Wi-Fi – wystarczy dokupić specjalny, łatwy w montażu moduł. Za pomocą darmowej aplikacji Toshiba Home AC Control możesz kontrolować i monitorować zużycie energii klimatyzatora, optymalizując koszty jego eksploatacji. Możliwość sterowania urządzeniem za pośrednictwem Asystenta Google Home lub Amazon Alexa to dodatkowy atut, który zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania.